Ardo Foodtruck 5kaders

Voorgekookte peulvruchten & granen

Past perfect in een evenwichtige voeding, vol van smaak en zeer voedzaam.

Lees meer

Gegrild & voorgefrituurd

Veganisme is een levensstijl die duidelijk ingeburgerd is. Die omschakeling heeft een creatieve behoefte aangewakkerd om nieuwe en innoverende manieren te vinden om vleesvervangers in je zomermaaltijd te brengen. Een saté met gegrilde of gefrituurde groenten, bijvoorbeeld, brengt de zomer op je bord!

Lees meer

Gezond ontbijten

Ardo heeft alles in huis om een evenwichtig ontbijt te maken, zowel zoet als hartig.

Lees meer

Gebruiksgemak in de keuken

Ardo staat voor 100% gebruiksgemak in de keuken. Van voorgesneden groenten en kant-en-klare groentebereidingen tot oogstrijp fruit en gebruiksklare kruiden. Ideaal voor een extra snelle bereiding van heerlijke maaltijden!

Lees meer

Less is more

Klassiekers die zich lenen tot een brede waaier aan recepten, met een speciale twist!

Lees meer

Ardo,
wereldwijd en altijd dichtbij

Ardo kiest ervoor om dicht bij de klanten te zijn. Met eigen verkooppunten in Europa, de VS en daarbuiten is er altijd iemand van ons verkoopteam in de buurt. Dankzij deze ‘glokale’ aanpak kunnen we snel en efficiënt reageren op wat er leeft bij onze klanten.

Azië
Paul Van den hende
- Retail, FoodService, Food Industry

pvdh@ardo.com
Baltische staten
Joris De Meulemeester
- Retail, FoodService, Food Industry

joris.demeulemeester@ardo.com
België
Charlotte Slabbinck
- FoodService

charlotte.slabbinck@ardo.com
Peter De Wandel
- Culinary Advisor

peter.dewandel@ardo.com
Charline Lanckriet
- Food Industry

Charline.lanckriet@ardo.com
Sam Mesuere
- Food Industry

Sam.Mesuere@ardo.com
Denemarken
Lars Olsen
- Retail

Lars.olsen@ardo.com
Gert Hansen
- Retail

Gert.Hansen@ardo.com
Preben Gejl
- FoodService

preben.gejl@ardo.com
Al Soto
- Food Industry

Al.Soto@ardo.com
Jill Laeby Pedersen
- Culinary Advisor

jill.pedersen@ardo.com
Mette Sloth
- Culinary Advisor

mette.sloth@ardo.com
Duitsland
Christian Meyer
- Culinary Advisor

Christian.Meyer@ardo.com
Hanns-Joachim Leupold
- Culinary Advisor

HannsJoachim.Leupold@ardo.com
Christopher Krümmel
- Culinary Advisor

Christopher.kruemmel@ardo.com
Norbert Schneider
- Food Industry

Norbert.schneider@ardo.com
Peter Münster
- FoodService

peter.muenster@ardo.com
Anja Rausch
- Food Industry

Anja.rausch@ardo.com
Mathias Homer
- Culinary Advisor

Mathias.Homer@ardo.com
Donald Krueger
- FoodService

Donald.Krueger@ardo.com
Michael Schubert
- Retail

info@ardo.com
Simon Balcke
- Retail

info@ardo.com
Finland
Sam Mesuere
- FoodService & Food Industry

Sam.Mesuere@ardo.com
Francis Swaenepoel
- Retail

Frankrijk
Pascal Hery
- Food Industry

pascal.hery@ardo.com
Julie Tannous
- Food Industry

Julie.Tannous@ardo.com
Christian Quentin
- FoodService

Arnaud Jagut
- Retail

arnaud.jagut@ardo.com
Sandrine Cueff
- Retail

sandrine.cueff@ardo.com
Griekenland
Nicole Wille
- Retail, FoodService, Food Industry

Nicole.Wille@ardo.com
Hongarije
Mirtill Nemeth
- Retail, FoodService, Food Industry

mirtill.nemeth@ardofood.hu
Ierland
Billy Noctor
- Retail, FoodService, Food Industry

Billy.Noctor@ardo.com
Phill Campbell
- Retail, FoodService, Food Industry

Philip.Campbell@ardo.com
Italië
Yves Vandenberghe
- FoodService

Yves.Vandenberghe@ardo.com
Giorgia Frigeri
- Retail, Food Industry

Giorgia.Frigeri@ardo.com
Ettore Visintini
- Culinary Advisor

Ettore.Visintini@ardo.com
LATAM
Julio Pacon
- Retail, FoodService, Food Industry

julio.pacon@ardo.com
Midden-Oosten, Afrika, Australië & Nieuw-Zeeland
Francis Swaenepoel
- Retail, FoodService, Food Industry

Francis.Swaenepoel@ardo.com
Nederland
Piet van den Oord
- Retail

Piet.Vandenoord@ardo.com
Pieter Heling
- FoodService, Food Industry

pieter.heling@phfrost.nl
Frank Kerkhof
- FoodService

frank.kerkhof@phfrost.nl
Mark Monden
- FoodService

Mark.Monden@ardo.com
Jorg Ploegmakers
- Food Industry

Jorg.Ploegmakers@ardo.com
Francois Smits
- Food Industry

Francois.Smits@ardo.com
Martijn Schellingerhout
- Culinary Advisor

Martijn.Schellingerhout@ardo.com
Marcel Kouwenberg
- FoodService

marcel.kouwenberg@phfrost.nl
Noord Amerika
Jeff Preston
- Retail, FoodService, Food Industry

jeff.preston@ardo.com
Dario Di Bennardo
- Retail, FoodService, Food Industry

Dario.dibennardo@ardo.com
Isaac Mcallister
- Retail, FoodService, Food Industry

Retail, FoodService, Food Industry
Nicole Mantilla
- Retail, FoodService, Food Industry

Nicole.mantilla@ardo.com
Paula Beja
- Retail, FoodService, Food Industry

paula.beja@ardo.com
Kevin Tregunno
- Retail, FoodService, Food Industry

Kevin.Tregunno@ardo.com
Adam Schrembi
- Retail, FoodService, Food Industry

Adam.Schembri@ardo.com
Noorwegen
Sam Mesuere
- FoodService & Food Industry

Sam.Mesuere@ardo.com
Francis Swaenepoel
- Retail

Oostenrijk
Juergen Wohlmuther
- Food Industry

Juergen.wohlmuther@immler.co.at
Roman Gabriel
- Retail

Roman.gabriel@ardo.com
Josef Halbmayr
- FoodService

Josef.halbmayr@ardo.com
Polen
Krzystof Stankiewicz
- Retail, FoodService, Food Industry

Krzysztof.Stankiewicz@ardo.com
Portugal
Isabel Martins
- Retail, FoodService, Food Industry

Isabel.Martins@monliz.pt
João Ferrão
- Culinary Advisor

joao.ferrao@monliz.pt
Roemenië
Andrei Costache
- Retail, FoodService, Food Industry

office@ardofoods.ro
Russia
Pavel Sokolov
- Retail, FoodService, Food Industry

Pavel.Sokolov@ardo.com
Spanje
Gemma Montoya
- Directora Comercial

Gemma.Montoya@ardo.com
Juan Luis Reyes
- Marketing & Quality

Juanluis.Reyes@ardo.com
Francisco Salas
- FoodService

Francisco.Salas@ardo.com
Alejandro Vazquez
- Retail

Alejandro.Vazquez@ardo.com
Lorena Martinez
- Marketing

Lorena.Martinez@ardo.com
Tsjechië
Braňo Kočiš
- Retail, FoodService, Food Industry

kocis@ardomochov.cz
Verenigd Koninkrijk
Carla Hawkes
- Retail

carla.hawkes@ardo.com
David Gilliver
- FoodService

david.gilliver@ardo.com
Bev Senior
- FoodService

bev.senior@ardo.com
John Lowe
- Food Industry

john.lowe@rosemaryandthyme.co.uk
Rebecca Green
- Food Industry

rebecca.green@rosemaryandthyme.co.uk
Richard Mann
- Food Industry

Richard.Mann@rosemaryandthyme.co.uk
Claire Armstrong
- Food Industry

claire.armstrong@rosemaryandthyme.co.uk
Zweden
Sam Mesuere
- Food Industry

Sam.Mesuere@ardo.com
Francis Swaenepoel
- Retail

Heidi Goovaerts
- FoodService

Heidi.Goovaerts@ardo.com

Onze website maakt gebruik van cookies en andere technologieën, zodat we kunnen onthouden en begrijpen hoe u en andere bezoekers onze website gebruiken. Raadpleeg onze cookie policy voor meer informatie, hoe u de cookies kunt beheren of uitschakelen en uw recht op toegang, rectificatie en bezwaar. Door op de "OK" knop te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies en vergelijkbare technologieën in overeenstemming met uw huidige cookie-instellingen en in overeenstemming met ons Cookiebeleid.
Ok Meer info